תמלול משפטי

מלה במלה כולל חוות דעת מומחה לביהמ”ש

תמלול באנגלית אנושי או ע"י מכונה (AI)

בעידן הדיגיטלי של היום, תמלול הפך לכלי חיוני בתחומים רבים, כמו משפט, רפואה, מדיה ועסקים. כאשר מדובר בהמרת אודיו לטקסט, עומדות בפני המשתמשים שתי אפשרויות מרכזיות: תמלול אנושי או תמלול באמצעות AI. תמלול אנושי נשען על מקצועיות ודיוק של מתמללים מומחים, אשר מבטיחים הבנה מלאה והקשר נכון של התוכן. לעומת זאת, תמלול באמצעות AI מציע מהירות ויעילות גבוהה, ומבוסס על טכנולוגיות מתקדמות של זיהוי דיבור ובינה מלאכותית. כל אחת מהשיטות טומנת בחובה יתרונות וחסרונות, ולכן הבחירה ביניהן תלויה בצרכים הספציפיים של המשתמש ובמאפייני הפרויקט

Picture of רמי מועלם
רמי מועלם

מתמלל משנת 1996

מערכות המחשוב מתקדמות מהר מהר ובשנת 2024 ניתן לבצע תמלול אוטומטי באנגלית. צרו חשבון – העלו קובץ – והמתינו לקבלת קובץ טקסט. את התוצר הסופי ניתן לערוך באמצעות עורך מתקדם מאד או להוריד כקובץ וורד, PDF וכו’.

בתי המשפט בארץ מקבלים אך ורק מסמכים בשפת הקודש. עברית. במידה וביצעת הקלטת שיחה, בין אם שיחה טלפונית או ביצעת הקלטת פגישה עם מספר נוכחים בה נכחת ואשר הנך מבקש להגישה לבית המשפט הנכבד עליך לבצע תמלול באנגלית.

תמלול אנושי באנגלית

אנו עוסקים במלאכה כבר משנת 2000 ומעסיקים מתמללים בכל רחבי העולם במגוון שפות. תוכל לעיין בעמוד מחיר תמלול, שלנו עבור ביצוע עבודות תמלול שונות. לנו מתמללים בכל השפות ברחבי העולם. לבית המשפט אין זמן לשבת ולהקשיב לשיחה מוקלטת, כל שכן לשיחה באנגלית. התמלול יבוצע בשני שלבים; הראשון מתמללים את קובץ השמע באנגלית לקובץ וורד בעברית. שלב שני נבצע תרגום של השיחה מאנגלית לעברית.

לאחר שסיימנו אנו נספק לך שלושה מסמכים;

  1. המסמך המקורי, הפענוח של הראיה – מסמך PDF באנגלית. מסמך זה הנו תעתיק כתוב של השיחה המוקלטת.
  2. המסמך השני, מסמך PDF בעברית, תרגום של הקובץ אשר תומלל בפועל.
  3. מסמך שלישי הנו תצהיר מתמלל לבית המשפט.

 

שים לב כי בביצוע תמלול באנגלית הנך נדרש לתמלל את כל השיחה מתחילתה ועד סופה. שכן, התמלול הנו רק פירוש של הראיה, ראיה היא השיחה המוקלטת ולכן אין לתמלל רק חלק מהשיחה. 

בתי המשפט מאד מקפידים על עניין זה ולא פעם ולא פעמיים אף נפסלה הקלטה כראיה, אשר היתה יכולה להפוך קערה על פיה, רק בשל אי עמידה בתנאים אלו.

Retro vintage typewriter in single color style

חסרונות השימוש ב AI

במידה ויש לך צורך בביצוע תמלול באנגלית לשיחה, קובץ קולי, סרטון או הקלטה שיחת טלפונית או פגישה, התקשרו אלינוצרו קשר או שלחו אלינו למייל את הקובץ.

אנו נקבל ממך את הקובץ, נאזין לו ולאחר דקות ספורות תשלח אליך הצעת מחיר באמצעות הדואר האלקטרוני.

לאחר אישורה נשלח אליך חשבון. לאחר התשלום תקבל מיד חשבונית מס קבלה ואנו נחל בעבודה.

ביצוע תמלול באנגלית אורך כשלושה ימי עסקים. קח בחשבון כי ברוב המקרים בית המשפט יבקש ממך לבצע תרגום של השיחה המוקלטת לעברית.

מקווה שמצאת מאמר זה מועיל בעבורך.

עוד בשלהי שנת 2001, השנה שהקמתי את האתר Timlul.co.il, פנטזתי על היום בו לא אצטרך לשבת ולתמלל כל היום לפרנסתי. לאחר חיפוש נרחב ברחבי הרשת עם דגש על תוכנה שמסוגלת להבין עברית אני שמח לבשר כי, אאורקה מצאתי.

באמצעות הכלי הפשוט הזה תוכלו להעלות כל קובץ קול ולתת למערכת לעשות את שלה. לאחר ניתוח קצר יוצג לכם כמה זמן ייקח להמיר את קובץ הקול לטקסט. 

לחצו על הכפתור מטה, צרו חשבון וקבלו 30 דקות חינם.

לאחר מכן, המחיר הוא רק 10דולר לשעת שיחה

תרגום הקלטה לטקסט עצמאית עם דיקטפון דיגיטלי

מעוניינים לתמלל את הקובץ בעצמכם? Express Scribe הנה התוכנה הפופולארית ביותר ע”י מתמללים. אני משתמש בה כבר כמעט 15 שנים.

לפני שאתם מתחילים לבצע המרת אודיו לטקסט התוכנה הכנסו אל Options-Controller-Hot Keys. ניתן להגדיר כפתורים לחזרה לאחור, לעצירה והמשך הפעלה של הנגן. אני משתמש שנים בקונטרול P עבור Play, קונטרול S עבור Stop וקונטרול D לחזרה לאחור.

כמו כן ניתן להגדיר את זמן החזרה לאחור. אצלי מד הזה עומד על שלוש שניות.

Call Now Button