מתמלל מקצועי

מחפשים חברת תמלול? שמי רמי ואני מתמלל מקצועי מזה שנים רבות.
במרוצת הזמן צברתי לעצמי הרבה מאד לקוחות ושמי נישא ברם כמלה נרדפת למלה תמלול.
אני מתמלל מקצועי אשר מסוגל לתמלל שיחה בת חצי שעה בזמן של 35 דקות. אני מספק עבודה מהירה, בזמן, מדוייקת להפליא תוך שמירה עיקשת על עברית נכונה. אני מבין ויודע מה הערך המוסף של תמלול עבור בית המשפט ואיך הוא יכול לעזור ללקוחות שלי כי על פיו ייפול או יקום דבר. אי לכך ובהתאם לזאת אני מתעקש על כל מלה ומלה במהלך תמלול השיחה או תמלול קבצים אשר מוגשים אלי ואין זה משנה אם זה תמלול שיחת טלפון או תמלול פגישה בת חמישה דוברים כאשר כולם גברים עם קול בס עבה. אני תמיד מספק מוצר אשר מייצג נאמנה את השיחה וקרוב אליו ב 99.9%.

מתמלל מקצועי – כמה גובה?

ובכן, המחיר נגזר מההקלטה עצמה. במידה וההקלטה הנה באיכות גרועה אשר הוקלטה באמצעות מכשיר הקלטה בינוני ומטה והתקיימה בבית קפה הומה אדם כאשר כולם מדברים בקול, המיקרופון אשר אתה הוקלטה השיחה הוא ירוד והקול הנשמע בהקלטה הוא עמום לחלוטין אז המחיר יהיה בהתאם.

על עבודה כזו, הדורשת ברוב המקרים התערבות של תוכנות אודיו בכדי להגביר את הקול ולבצע סינון רעשים אני אגבה כחמישים (50) שקלים לכל עמוד מודפס. כן, אני כותב נכון, לא טעיתי, על עבודה כזו קשה יש צורך לשלם, אחרי הכל החומר הזה מגיע לבית המשפט וחשוב לי והרבה יותר חשוב לך שאוכל לכתוב כל מלה במלה. אז נכון שאין אפשרות ל 100% פתרון אך אני משתדל להתקרב לכך כמה שיותר. כשאתה פונה אל מתמלל מקצועי אל תיקח בחשבון ישר את המחיר, אתה צריך פתרון, ופתרון טוב, זה לא מוצר מדף שאפשר לתמחר אותו כך או אחרת, מתמלל מקצועי הוא אחד שיודע ללכת בין הטיפות, להיות יצירתי ולדעת איך לעשות מהלימון לימונדה.

לסיכום

במידה ואינך זקוק לביצוע תמלול דחוף אשר במקרה כזה התעריף קופץ פלאים היות והעבודה תוכן תוך כמה שעות ספורות,
לא משנה באיזו שעה תבקש לבצע תמלול קבצים אז פנה אלי,
אני מתמלל מקצועי ואשמח להיות לך לעזר. צור קשר עוד היום אתי, רם מועלם, מתמלל מקצועי.

Call Now Button