חברת תמלול

חברת תמלול מ.ר. שרותי תמלול. חברת מ.ר. שרותי תמלול הנה חברת תמלול ותיקה אשר קיימת מעל ל 15 שנים בתחום התמלול תרגום ועריכת טקסטים משפטיים.

חברת תמלול רקע

חברת תמלול מ.ר. שרותי תמלול החלה דרכה בפברואר 2001. אני ייסדתי את החברה כ one man show וכך היא למעשה עד היום. אני מתמלל אשר מקליד כ 180 מלים בדקה וככזה אני מסוגל להקליד כ 200 עמודים מדי יום. לכן, עקב תכונה זו וגם היות שבמשך השנים נאלצתי להתמודד עם עובדים אשר ביצעו עבודה גרועה ומטה, דבר אשר גרם לי לבצע עבודה כפולה ומכופלת ועוד לשלם לעובד על כך, מפח נפש גדול וחוסר אמון במתמללים שכירים. לכן נשארתי חברת תמלול של איש אחד. בצורה כזו גם התפוקה היומית שלי נשארת גבוהה, העלות נשארת מינימלית היות ואין אני צריך לשלם לעובדים אשר יבצעו עבודה זו ובצורה כזו המחיר נותר זול, כבר 15 שנים שלא העליתי מחירים ומחיר תמלול בסיסי נותר זהה:

עבודת תמלול הנה עבודה סזיפית, קשה ומייגעת בעיקר למח, אזניים וכפות הידיים. אך ברבות השנים למדתי כיצד יש לבצע תמלול ולהפחית כאבים ומאמץ באמצעות שימוש עם עזרים אשר מקלים את העבודה. כמו שימוש במקלדת ארגונומית בכדי להקל על כאבי הידיים; הפיכת מסך התצוגה לכחול וצביעת הפונט בצבע ללבן כדי להפחית עומס על העיניים ואף להשתמש בכסא מיוחד אשר גורם לתנוחת ישיבה המפחיתה לחצים.

ברבות השנים חברת תמלול שלי ביצעה כמעט 10000 תמלולים והכנת מסמכים לבית המשפט. כל תמלול אצלנו כולל שלושה העתקים ואף תצהיר מתמלל לגבי נכונות הקובץ המשקף את הקלטת השיחה.

אם עולה בך צורך לבצע תמלול שיחת טלפון או תמלול פגישה פנה את חברת תמלול מ.ר. שרותי תמלול ואשמח חעמוד לשירותך. אני מבצע תמלול איכותי ומוקפד בתוך שלושה ימי עס2ים בלבד ואף קיימת אפשרות לביצוע תמלול דחוף בפחות מיום אחד אם יש לך צורך להגיש פרוטוקול מיידית לביהמש.

Call Now Button